Waikato Orienteering Weekend 2019

Entry List

All competitors who have entered Waikato Orienteering Weekend 2019 are listed on these pages.

Auckland Orienteering Series 4

Red1 (Red 1)

Sam Bain
Waikato
Tony Cooper
Auckland
Max Griffiths
North West
Kevin Harvey
Hawke's Bay
Sophie Marsh
Waikato
Jason Mouat
Waikato
Ric Sherlock
Waikato
Liam Stolberger
North West
George Thompson
Waikato

Red2 (Red 2)

Paul Borton
Auckland
Aidan Boswell
Waikato
Scott Carswell
North West
Anna Duston
Auckland
Simon Hunt
Auckland
Rob Murphy
North West
Catherine Neeley
Waikato
Bruce Peat
Counties Manukau
Ian Richardson
Bay of Plenty
Penelope Salmon
Auckland
Thomas Stolberger
North West
Peter Swanson
Bay of Plenty

Red3 (Red 3)

Steve Armon
Hawke's Bay
Christine Browne
Bay of Plenty
Scott Chaplow
Waikato
Martin Crosby
Auckland
Tom Davies
Waikato
Garry Dean
Auckland
Monique Dean
Auckland
David Fisher
Hawke's Bay
Stan Foster
North West
Adrian Griffiths
North West
Kaye Harding
Waikato
Daniel Harvey
Hawke's Bay
Bronwyn Holcombe
Auckland
Tim Longson
North West
Geoff Mead
North West
Lisa Mead
North West
Richard Mercer
Auckland
Phillippa Poole
North West
Lyn Stanton
Auckland
Alistair Stewart
Auckland
Suzanne Stolberger
North West
Campbell Syme
Auckland
Russell Syme
Auckland
Roger Woodroofe
Auckland

Red4 (Red 4)

Trevor Carswell
North West
Richard Grautstuck
Waikato
Kaye Griffiths
North West
John Robinson
Counties Manukau
David Scott
Auckland
William Steel
Counties Manukau
Erin Swanson
Bay of Plenty

Red5 (Red 5)

Hayden Lloyd
Waikato
Val Robinson
Counties Manukau
Paul Salmon
Auckland
Sarah Steel
Counties Manukau
Joanna Stewart
Auckland

Orange1 (Orange 1)

Caleb Browne
Bay of Plenty
Phil Browne
Bay of Plenty
Chloe Burgess
Counties Manukau
Matthew Harvey
Hawke's Bay
Dot Larsen
Waikato
Stacey McCoy
Waikato
Arna Mcleod
Waikato
Jasley McSaveney
Counties Manukau
Sonya Michelsen
Counties Manukau
James Spelman
Waikato

Orange2 (Orange 2)

Georgia Browne
Bay of Plenty
Rachel Duston
Auckland
Natalie Salmon
Auckland

Yellow (Yellow)

Tash Bale
Waikato
Harry Borton
Auckland
Louise Brett
No Club
Ethan McSaveney
Counties Manukau
Angus Spelman
Waikato

White (White)

Kiera Lloyd
Waikato
Hunter Ramsay
Counties Manukau
Monty Swanson
Bay of Plenty