Central Districts Orienteering Champs 2018

Entry List

All competitors who have entered Central Districts Orienteering Champs 2018 are listed on these pages.

Women

Jenni Adams
Peninsula and Plains
Middle W40A
Sprint W40
Long W40A
Claire Baker
Bay of Plenty
Long W21A
Karen Beckman
Hawke's Bay
Middle W40A
Sprint W40
Long W40A
Manon Bonar
North West
Middle W16A
Sprint W16
Long W16A
Anita Brennan
Bay of Plenty
Sprint W16
Long W16A
Madelein Brennan
Bay of Plenty
Sprint W40
Long WRec1
Christine Browne
Bay of Plenty
Middle W40A
Sprint W40
Long W40A
Judy Browning
Taupo
Middle W70A
Sprint W70
Long W70A
Elena Burns
Bay of Plenty
Middle W10A
Sprint W10
Long W10A
Lydia Burns
Hawke's Bay
Middle W12A
Sprint W12
Long W12A
Tessa Burns
Hawke's Bay
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Rachel Buyck
Auckland
Sprint WRec1
Long WRec1
Jenny Cade
North West
Middle W50A
Sprint W50
Long W40AS
Kathryn Chrystal
Auckland
Middle W40AS
Sprint W40
Long W40AS
Alison Comer
Auckland
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Dulcie Copeland
No Club
Middle W10A
Marilyn Corson
Bay of Plenty
Long WRec1
Grace Cory-Wright
Auckland
Middle W12A
Sprint W12
Long W12A
Sarah Croucher
Bay of Plenty
Long WRec1
Leilani Davies
Counties Manukau
Middle W12B
Sprint W12
rachael donovan
Auckland
Long W40AS
Meghan Drew
Auckland
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Anna Duston
Auckland
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Rachel Duston
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Helen Edmonds
Hawke's Bay
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Justine Edwards
Counties Manukau
Middle W40A
Sprint W40
Anna Engleback
Wellington
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Ellie Evans
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Amelia Farrar
No Club
Long WRec2
Kate Fortune
Wellington
Middle W70A
Sprint W70
Long W70A
Juliet Frater
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Sylvie Frater
Auckland
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Marquita Gelderman
North West
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Anna Goodman
Bay of Plenty
Long W40AS
Rebecca Greenwood
Auckland
Middle W16A
Sprint W16
Long W16A
Kaye Griffiths
North West
Middle W50A
Sprint W50
Long W40AS
Tui Hambrook
Bay of Plenty
Long W40A
Jane Harding
Wellington
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Kaye Harding
Waikato
Long W40A
Andy Heathcote
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Rachel Hendrie
Forth Valley Orienteers
Middle W21A
Sprint W21A
Long W21A
Annemarie Hogenbirk
North West
Middle W50A
Sprint W50
Long W40AS
Bronwyn Holcombe
Auckland
Middle W60A
Sprint W60
Long W60A
Sonia Hollands
Bay of Plenty
Middle W21E
Sprint W21E
Long W21E
Gillian Ingham
Wellington
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Kaia Joergensen
Peninsula and Plains
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Torun Joergensen
Peninsula and Plains
Middle W10A
Sprint W10
Long W10A
Kay Knightbridge
North West
Middle W50A
Long W50A
Tegan Knightbridge
North West
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Dot Larsen
Waikato
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Tara Lloyd
Waikato
Middle W40AS
Sprint W40
Hannah Lowe
Bay of Plenty
Long W21A
Genevieve Matthews
Bay of Plenty
Long WRec1
Emma Mcclintock
No Club
Long WRec1
Faye McDonald
Hawke's Bay
Middle W60A
Sprint W60
Long W60A
Alicia McGivern
Counties Manukau
Middle W12A
Sprint W12
Carolyn McGivern
Counties Manukau
Sprint WRec1
Ami McGowan
Auckland
Middle W10A
Sprint W10
Long W10A
Molly McGowan
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Jula McMillan
North West
Middle W21E
Lisa Mead
North West
Middle W60A
Sprint W60
Long W60A
Selena Metherell
Peninsula and Plains
Middle W21E
Long W21E
Glen MIDDLETON
North West
Middle W70A
Long W70A
Anne Mortimer
Taupo
Sprint W50
Long W50A
Catherine Neeley
Waikato
Long W21A
Judy Ng-Wai Shing
North West
Long WRec2
Judy Ng-Wai Shing
North West
Middle WRec1
Liz Nicholson
Wairarapa
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Elizabeth Parsons
Auckland
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Ingrid Perols
Rehns BK, Sweden
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Dixon Pippa
Auckland
Middle W14A
Long W14A
Phillippa Poole
North West
Middle W60A
Sprint W60
Long W60A
Olivia Power
Auckland
Middle W14A
Long W14A
Olivia Power
Auckland
Sprint W14
Valerie Robinson
Counties Manukau
Middle W70A
Sprint W70
Long W70A
Bronwyn Rosie
Auckland
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
gabrielle salmon
Auckland
Middle W10A
Long W10A
Kate Salmon
North West
Middle W21A
Sprint W21A
Maggi Salmon
North West
Middle W50A
Sprint W50
Natalie salmon
Auckland
Middle W14B
Sprint W14
Long W14B
penelope salmon
Auckland
Long W20A
annie Sanderson
Taranaki
Middle W60A
Sprint W60
Long W60A
Imogene Scott
Auckland
Middle W21E
Sprint W21E
Long W21E
Jess Sewell
North West
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Bev Shuker
Counties Manukau
Middle W60A
Long W60A
Angela Simpson
Bay of Plenty
Middle W21E
Sprint W21E
Long W21A
Raewyn Simpson
Bay of Plenty
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Georgia Skelton
Counties Manukau
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Rachel Smith
Bay of Plenty
Middle W21E
Long W21E
Rebecca Smith
Bay of Plenty
Long W21E
Katie Snyman
No Club
Long WRec1
Beth Spence
North West
Middle WRec1
Sprint WRec1
Charlotte Spence
North West
Middle W12A
Sprint W12
Kaja Stalder
OLV Hindelbank
Middle W20A
Sprint W20
Long W20A
Lyn Stanton
Auckland
Middle W40A
Sprint W50
Long W40A
Joanna Stewart
Auckland
Middle W60A
Sprint W60
Long W60A
Sarah Stewart
Auckland
Middle W40AS
Sprint W40
Long W40AS
Zara Stewart
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Suzanne Stolberger
North West
Middle W50A
Sprint W50
Long W50A
Erin Swanson
Bay of Plenty
Middle W40A
Sprint W40
Long W40AS
Alison Tenbensel
North West
Middle WRec2
Eleanor Tenbensel
North West
Middle W12A
Sprint W12
Katelin Toes
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Sofia Toes
Auckland
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
Zara Toes
Auckland
Middle W12A
Sprint W12
Long W12A
Charlotte Wood
Counties Manukau
Middle W12A
Sprint W12
Long W12A
Jo Wood
Counties Manukau
Middle W40AS
Sprint W40
Long W40AS
Karen Woods
Auckland
Middle W50A
Sprint W50
Long W40AS
Isabella Zinzan
Peninsula and Plains
Middle W14A
Sprint W14
Long W14A
melisa zinzan
Peninsula and Plains
Middle W40AS
Sprint W40
Long W40AS