Anzac Weekend 2016

Entry List

All competitors who have entered Anzac Weekend 2016 are listed on these pages.

Women

Pam Rodenburg
Taranaki
Sprint W40
Middle W40B
Middle2 W40B
Multi W40B
Jenni Adams
Peninsula and Plains
Middle W21E
Middle2 W21E
Multi W21E
Power Ali
Wellington
Sprint W10
Middle W10
Middle2 W10
Multi W10
Patricia Aspin
Counties Manukau
Sprint W70
Middle W70A
Middle2 W70A
Multi W70A
Yvette Baker
Wellington
Sprint W21E
Middle W21E
Middle2 W21E
Karen Beckman
Hawke's Bay
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Olivia Beckman
Hawke's Bay
Sprint W18
Middle W18A
Middle2 W18A
Tessa Boyd
Auckland
Sprint W16
Middle W16A
Middle2 W16A
Multi W16A
Barbara Bridger
Hutt Valley
Sprint W70
Middle W70A
Middle2 W70A
Multi W70A
Christine Browne
Bay of Plenty
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
Georgia Browne
Bay of Plenty
Sprint W14
Middle W14A
Middle2 W14A
Multi W14A
Judy Browning
Taupo
Sprint W60
Middle W60A
Middle2 W60A
Multi W60A
Emma Carruthers
Wellington
Sprint W21A
Middle W20A
Middle2 W20A
Lisa Caulfield
Hutt Valley
Sprint W21A
Middle W21AS
Middle2 W21AS
Multi W21AS
Alison Comer
Auckland
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
Marina Comeskey
Wellington
Sprint W16
Middle W16A
Middle2 W16A
Multi W16A
Katie Cory-Wright
Peninsula and Plains
Sprint W21E
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Jill Dalton
Hutt Valley
Sprint W70
Middle W70A
Middle2 W70A
Multi W70A
Jane Davidson
Hawke's Bay
Sprint W50
Middle W40B
Middle2 W40B
Multi W40B
Megan Davidson
Hawke's Bay
Middle W21AS
Middle2 W21AS
Multi W21AS
Sarah Davidson
Hawke's Bay
Sprint W21A
Middle W21AS
Middle2 W21AS
Multi W21AS
HELEN EDMONDS
Hawke's Bay
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Larissa Edwards
Hutt Valley
Sprint W12
Middle W12A
Middle2 W12A
Multi W12A
Melissa Edwards
Wellington
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
Susan Edwards
Hutt Valley
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
Kayla Fairbairn
North West
Sprint W21E
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Claire Flynn
Bay of Plenty
Middle W21AS
Lorna Fox
Taranaki
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Julia Fraser
Wellington
Sprint W60
Middle W60A
Middle2 W60A
Multi W60A
Sarah Gauthier
Wellington
Sprint W21A
Middle W21C
Middle2 W21C
Multi W21C
Danielle Goodall
Counties Manukau
Sprint W21E
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Rebecca Greenwood
Auckland
Sprint W14
Middle W14A
Middle2 W14A
Multi W14A
Jane Harding
Wellington
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Janet Harding
Peninsula and Plains
Sprint W40
Middle W40B
Middle2 W40B
Multi W40B
Johanna harrison
Nelson
Sprint W14
Middle W14A
Middle2 W14A
Multi W14A
kristin harrison
Nelson
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
paulina harrison
Nelson
Sprint W12
Middle W12A
Middle2 W12A
Multi W12A
Sophie Harrison
Peninsula and Plains
Sprint W21E
Middle W21E
Middle2 W21E
Multi W20A
Jane Herries
Hawke's Bay
Sprint W50
Middle W40AS
Middle2 W40AS
Multi W40AS
Katie Hill
Wellington
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
Beverley Holder
Wellington
Sprint W60
Middle W60A
Middle2 W60A
Sonia Hollands
Counties Manukau
Sprint W21E
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Amelia Horne
Red Kiwi
Sprint W21A
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Margaret Horne
Red Kiwi
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Gillian Ingham
Wellington
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Kaia Joergensen
Peninsula and Plains
Sprint W14
Middle W14A
Middle2 W14A
Multi W14A
Torun Joergensen
Peninsula and Plains
Sprint W10
Middle W10
Middle2 W10
Multi W10
Dorothy Kane
Wellington
Sprint W60
Middle W60A
Middle2 W60A
Multi W60A
Kay Knightbridge
North West
Middle W40AS
Middle2 W40AS
Multi W40AS
Tegan Knightbridge
North West
Sprint W18
Middle W18A
Middle2 W18A
Multi W18A
Maddie Longson
North West
Sprint W18
Middle W18A
Middle2 W18A
Multi W18A
Lynn McBain
Wellington
Sprint W50
Middle W40AS
Middle2 W40AS
Multi W40AS
Heather McMillan
Hutt Valley
Middle W21B
Jula McMillan
North West
Sprint W21E
Middle W21E
Middle2 W21E
Ocean Mercier
Wellington
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
Fiona Middleton
Wellington
Sprint W16
Middle W16A
Middle2 W16A
Multi W16A
Rachel Middleton
Wellington
Sprint W40
Middle W40AS
Middle2 W40AS
Multi W40AS
Royce Mills
Red Kiwi
Middle W60A
Middle2 W60A
Multi W60A
Diana Molloy
Wellington
Sprint W50
Middle W40B
Multi W40B
Ellie Molloy
Wellington
Sprint W21E
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Lara Molloy
Wellington
Sprint W21E
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Liz Nicholson
Wairarapa
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Sarah O'Sullivan
Wellington
Sprint W21E
Middle W21E
Middle2 W21E
Multi W21E
Anna Parsons
Auckland
Sprint W18
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Jay Paterson
Taranaki
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Kane Penny
Wellington
Sprint W21E
Middle W21E
Middle2 W21E
Multi W21E
Carol Ramsden
Red Kiwi
Sprint W60
Middle W60A
Middle2 W60A
Multi W60A
Tessa Ramsden
Red Kiwi
Sprint W21E
Middle W21E
Middle2 W21E
Multi W21E
Jose Reeves
Hutt Valley
Sprint W16
Middle W16A
Middle2 W16A
Multi W16A
Sonya Reeves
No Club
Sprint W50
Middle W50A
Alexandra Riddle
Hutt Valley
Sprint W21A
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Amber Riddle
Hutt Valley
Sprint W16
Middle W16A
Middle2 W16A
Multi W16A
Anna Robertson
Hutt Valley
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Cryn Russell
Hawke's Bay
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Kate Salmon
North West
Sprint W21A
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Raewyn Simpson
Bay of Plenty
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Jacqui Sinclair
Taranaki
Sprint W60
Middle W60A
Middle2 W60A
Multi W60A
Hayley Smith
Auckland
Sprint W18
Middle W18A
Middle2 W18A
Multi W18A
Lyn Stanton
Auckland
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A
Sarah Steel
Counties Manukau
Sprint W40
Middle W40A
Middle2 W40A
Multi W40A
Jenny Teahan
Red Kiwi
Middle W60A
Middle2 W60A
Multi W60A
Jenna Tidswell
Hawke's Bay
Sprint W16
Middle W18A
Middle2 W18A
Multi W18A
Alice Tilley
North West
Sprint W21E
Middle W20A
Middle2 W20A
Multi W20A
Genevieve Webb
Dunedin
Sprint W50
Middle W50A
Middle2 W50A
Multi W50A